لوگو موشن چیست ؟

طراحی لوگو موشن یا لوگوی متحرک یکی از قوی ترین و در عین حال زیباترین روش های جذب مخاطب هدف به سمت یک برند می باشد. با طراحی لوگو موشن علاوه بر این که می توان تبلیغات یک برند را در کمترین زمان ممکن انجام داد، بازدهی بالایی نیز داشته و میزان هزینه های تبلیغات کاهش خواهد یافت. 

یکی از انواع طراحی انیمیشن ، طراحی لوگوی متحرک یا لوگو موشن می باشد که با بهره گرفتن از تکنیک های پویانمایی، لوگو یا آرم تجاری به شکل خاص و ویژه تری در معرض دید مردم قرار می گیرد.
اگر تا به حال سفارش موشن گرافیک داده باشید، حتما می دانید که لوگوموشن ها در حقیقت نوعی از موشن گرافی هستند که در تبلیغات برند ها و کسب و کارها استفاده می شوند. این برندها با نمایش لوگوی خود به روش logomotionمخاطبان بیشتری را مجذوب برند خود می کنند .

تاثیر لوگوموشن در برندینگ چیست ؟

 لوگو موشن برای نشان دادن شخصیت شرکت به مخاطب استفاده می­شود و مبنای مهمی برای یک استراتژی بازاریابی موفق معرفی می­شود. اگر یک لوگوی متحرک موفق داشته باشید ارتباط بهتری با مخاطب برقرار خواهید کرد و پیام شما به نحو بهتری به او منتقل می­شود. به همین دلیل با استفاده از اهمیت لوگو موشن در برندینگ می­توانید کسب و کار خود را به شکل صحیحی در مسیر موفقیت قرار دهید و وجه تمایزی نسبت به رقبا ایجاد نمایید. تعدادی از مزایای اهمیت لوگو موشن در برندینگ بدین شرح است:

نمونه کارهای لوگو موشن